Offcanvas Section

You can publish whatever you want in the Offcanvas Section. It can be any module or particle.

By default, the available module positions are offcanvas-a and offcanvas-b but you can add as many module positions as you want from the Layout Manager.

You can also add the hidden-phone module class suffix to your modules so they do not appear in the Offcanvas Section when the site is loaded on a mobile device.

دوشنبه, آگوست 08, 2022

درباره بابک مروانی

معرفی آقای بابک مروانی

بابک مروانی مشاور فروش، مدرس فروش و مربی فروش است. وی تجربیات حرفه ای خود را در حوزه های بازاریابی، فروش و تحقیقات بازاریابی با کار در شرکتهای بزرگی همچون گروه صنعتی تاژ و گروه صنعتی گلرنگ در سمتهای مدیر تحقیقات بازار، مدیر محصولات، مدیر برند، مدیر بازاریابی و مدیر فروش اندوخته و ارتقا داده است. او از سال 1379 به صورت همزمان به مشاوره فروش و آموزش فروش به مدیران، سرپرستان و تیم فروش در واحدهای فروش شرکتهای خصوصی، شرکتهای پخش و همچنین موسسات آموزشی کاربردی مشغول بوده است.

ادامه مطلب...

سوابق علمی بابک مروانی

بابک مروانی علاوه بر فعالیتهای تخصصی در نقش مشاور فروش، متخصص آموزش فروش و مهارت آموز (مربی) فروش، آموزش مدیریت فروش  فعالیتهای علمی نیز دارد که از جمله آنها تحقیق، خصوصا تحقیقات بازاریابی است. بابک مروانی بیش از 200 پروژه تحقیقات بازار را در ایران و عراق اجرا یا مدیریت کرده است که اندازه نمونه جمع آوری شده برای آنها از 100 تا 1500 در تغییر، از لحاظ گستردگی جغرافیایی از یک مدرسه تا سراسر کشور گسترده، و از نظر واریانس گوناگونی اعضای جامعه طیف متنوعی را شامل بوده اند.

ادامه مطلب...

کتاب های فروش

بابک مروانی دو جلد از کتابهای ترجمه شده خود را به چاپ رسانده است. کتاب "فروش، تکنیکها و کاربردها" نوشته "ریچارد هوبارت بوسکرک" که در حوزه فروش کوچک (فروش به عمده فروشی، فروش فروشگاهی، فروش مویرگی، فروش به اشخاص، فروش کارگاهی، آموزش مدیریت فروش ، فروش شرکت پخش، فروش به مغازه، فروش به شهرستان، فروش خدمات و حتی فروش خدمات پس از فروش) است. کتاب یاد شده درخصوص ویژگیهای شخصیتی مورد نیاز برای یک فروشنده نیز به تفصیل صحبت میکند، و در ادامه برای فروشنده و تیم فروش یک مدل ارائه میکند که بر اساس آن مراحل یک تماس فروش یا یک مذاکره، گام به گام ساده سازی و قابل فهم میشوند. سپس برای هر یک از این مراحل اهداف، تکنیکها و فنونی ساده را معرفی میکند که فروشنده با استفاده از آنها میتواند به آسانی جلسه مذاکره را مدیریت کند و محصول خود را بفروشد. مراحل معرفی شده در این کتاب برای یک مذاکره عبارتند از:
(1) شروع مذاکره.
(2) نحوه معرفی محصول.
(3) مدیریت و غلبه بر اعتراض.
(4) تکنیکهای تمام کردن فروش.

کتاب "فروش به شرکتها و سازمانها" نوشته "نیل رکهم" نیز به قلم بابک مروانی ترجمه شده است و یک اثر شاهکار در حوزه فروش صنعتی، فروش به کارخانه، فروش خدمات، فروش دستگاه و ماشین آلات، فروش مواد، فروش نرم افزار و به طور خلاصه فروش هر نوع کالا و خدمت به شرکتها و سازمانهاست.
کتاب "فروش به شرکتها و سازمانها" نشان میدهد که فروش به شرکتها (فروش صنعتی یا فروش خدمات)، از اساس به رویکردی جدید و فنون فروش متناسب با آن احتیاج دارد. این کتاب به ما میگوید که فرایند تصمیم خرید در یک فروش صنعتی چگونه است، نیاز در یک شرکت چگونه به وجود می آید، از میان انبوه کارکنان شاغل در یک شرکت با چه کسی باید صحبت کرد و از همه مهمتر، در هنگام صحبت کردن با کارکنان شرکت چگونه و از چه فن مذاکره ای استفاده کنیم. نیاز را در شرکت چگونه شناسایی کنیم، چگونه تشدید کنیم و چگونه کارکنان داخل شرکت مشتری را تمرین دهیم که آنها در مذاکره های درونی، به نفع ما در درون شرکت به یکدیگر بفروشند.

خدمات بابک مروانی

مشاوره فروش

ارائه خدمات تخصصی مشاوره فروش به شرکت ها، سازمان ها و بنگاه های اقتصادی خرد و کلان

آموزش فروش

برگزاری دوزه های آموزشی تخصصی در زمینه فروش، مذاکره فروش و مهارت پروری (کوچ) فروش

کوچینگ فروش

آموزش برنامه ریزی فروش و اجرای برنامه در عمل و نیز تقویت مهارت های فروش به صورت عملی

آموزش فروش بیمه عمر

آموزش فروش بیمه عمر به صورت تخصصی و تقویت مهارت های فروش بیمه عمر به صورت عملی

برخی از مشتریان